Про нас

Метабо-Центр Чернігів- перший монобрендовий центр продажу та сервісного обслуговування інструменту в місті Чернігів.

Для наших партнерів і клієнтів ми завжди пропонуємо ту ціну, яка приємно дивує. Ми уважно ставимося до побажань наших клієнтів в плані вибору ціна-якість інструменту Метабо. За Вашим бажанням ми доставимо куплений Вами інструмент в будь-яку точку України.

Якщо справжні професіонали роблять все від них залежне, вони повинні повністю покладатися на своїх партнерів і довіряти їм. Як надійний партнер компанії Metabo, досвідченого фахівця в області металообробки, Метабо-Центр Чернігів максимально відповідає професійним вимогам своїх партнерів. Співробітники Метабо-Центр Чернігів - справжні професіонали, які завжди допоможуть вам з вибором необхідного для Вас інструменту, детально розкажуть про його явні і приховані гідності і особливості роботи з ним.

Дотримуючись вимог головної компанії, Метабо-Центр Чернігів пропонує системні рішення, які значно збільшують потенціал придбаного у нас обладнання. Це робиться за рахунок ідеально підібраного інструменту і приладдя. І все це зі знаком якості Metabo.

Безпека і захист кожного користувача для компанії Metabo не просто слова. Тому Метабо-центр пропонує рішення, яке поєднують продуктивність і безпеку для користувача. Якщо ж виникає проблема, сервісний центр Метабо-Центр Чернігів готовий завжди допомогти всім нашим клієнтам, будь то поставки запасних частин, збільшення гарантії або кваліфікований ремонт. Все це робиться для того, щоб наші клієнти могли якомога швидше повернутися до своєї роботи. Ми пропонуємо професіоналам по всій Україні широкий спектр потужних інструментів для застосування в самих складних умовах.